грудне вигодовування

Що НЕ варто робити, аби грудне вигодовування було успішним?

Грудне вигодовування є натуральним та найбільш сприятливим способом забезпечити свою дитину всіма необхідними поживними речовинами для здорового зростання і розвитку. Однак, щоб досягти успіху у грудному вигодовуванні, важливо уникати деяких поширених помилок. Один із таких популярних міфів полягає в використанні пустушок та пляшечок для годування.
Читати далі ↴
Picture of Автор: VISE clinic

Автор: VISE clinic

Cімейна клініка у Івано-Франківську

Поділитися:

Зміст

Грудне вигодовування є натуральним та найбільш сприятливим способом забезпечити свою дитину всіма необхідними поживними речовинами для здорового зростання і розвитку. Однак, щоб досягти успіху у грудному вигодовуванні, важливо уникати деяких поширених помилок. Один із таких популярних міфів полягає в використанні пустушок та пляшечок для годування.

Використовувати пустушки та пляшечки для годування

Як пустушки впливають на лактацію?

Хоча в рекламі пустушки часто називають “максимально наближеними до форми грудей”, це далеко від істини. Використання пустушок та пляшечок з раннього періоду може вплинути на процес лактації у вашої дитини. Коли дитина смокче пустушку або отримує молоко з пляшечки, це може знизити стимуляцію грудей, що призводить до зменшення кількості виділеного молока.

Чи можна комбінувати грудне вигодовування з штучним годуванням?

Так, деяким мамам може вдастися успішно комбінувати грудне та штучне годування. Однак, варто звернутися до спеціаліста, який допоможе зрозуміти оптимальний варіант для вашої дитини та вашого здоров’я.

Сидіти на різних дієтах для мами

Це мабуть одне із найважливіших питань кожної жінки, яка готується стати мамою чи щойно нею стала. Насправді жінка, яка годує, може їсти різноманітну їжу, з усіма вітамінами і необхідними речовинами. В свою чергу, знайомство з різними антигенами знизить ризик алергії у малюка в майбутньому.

Чому різноманітна дієта є важливою?

Важливо зазначити, що грудному вигодовуванню не заважає різноманітне харчування. Знайомство з різними антигенами через різноманітне харчування може знизити ризик алергій у вашого малюка в майбутньому.

Чи допомагають спеціальні препарати або трави у збільшенні виділення молока?

Є деякі трави та препарати, які можуть використовуватися для підтримки лактації, проте їх вживання має бути узгоджене з лікарем або лактаційним консультантом.

Терпіти біль

Існує міф, що біль при грудному вигодовуванні – це цілком нормально, принаймні на початку лактації. Проте це лише міф. Насправді біль – це ненормальна ситуація. Саме така ситуація може стати причиною переходу на штучне вигодовування та навіть депресії у мами.

Чому важливо уникати болю під час годування?

Важливо зрозуміти, що біль під час грудного вигодовування – це не норма. Якщо годувати боляче, слід звернутися до лікаря або лактаційного консультанта, щоб визначити причину та знайти вирішення проблеми.


Додаткові поради та питання

Чи є інфекційні ризики при грудному вигодовуванні?

Хоча інфекційні ризики при грудному вигодовуванні мінімальні, мамам рекомендується дотримуватися правил гігієни та діяти відповідно до порад фахівців.

Чи впливає стрес на грудне вигодовування?

Так, стрес та страждання можуть впливати на грудне вигодовування. Важливо створювати сприятливе середовище та забезпечувати емоційний комфорт для успішного грудного вигодовування.

Висновок

Грудне вигодовування – це природний та корисний процес для вашої дитини та для вас. Уникайте використання пустушок та пляшечок на ранніх стадіях, спрямовуйте свої зусилля на правильне прикладання та забезпечення комфорту для вас і вашої дитини. Завжди звертайтеся до фахівців та родини за підтримкою та порадами, щоб забезпечити успішне грудне вигодовування для вашої дитини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Інші новини

Чи використовуєте ви вушні палички для себе чи дітей?
Корисні поради

Чи використовуєте ви вушні палички для себе чи дітей?

? Це захоплююче відео з нашим Лікарем-отоларингологом Біленко Олександром Івановичем присвячено обговоренню використання вушних паличок для себе та дітей. Медичний центр “VISE CLINIC” – ваша сімейна клініка, готова забезпечити професійну медичну допомогу та консультації щодо здоров’я сім’ї. Дізнайтесь більше про правильне використання вушних паличок та переваги звернення до нашого медичного центру.

Розуміння плоскостопості та важливість її лікування
Запитання та відповіді

Розуміння плоскостопості та важливість її лікування

Здоров’я наших ніг і опорно-рухового апарату є одним з ключових аспектів нашого загального благополуччя. Проте, іноді зустрічається патологія, яка може вплинути на нашу здатність рухатися безболісно і комфортно – це плоскостопість. У цій статті ми розглянемо плоскостопість як поширену деформацію ніг, розкажемо про симптоми, наслідки та важливість лікування цього захворювання.

груднегодування
Корисні поради

Грудне вигодовування має тривати стільки, скільки бажаєте ви та ваша дитина

Насправді, існує тільки одне золоте правило: Грудне вигодовування має тривати стільки, скільки бажаєте ви та ваша дитина Досвід та наукові дослідження переконливо підтверджують, що грудне вигодовування є найкращим способом годування немовлят. Американська Академія Педіатрії рекомендує виключно грудне вигодовування в перші 6 місяців життя, а потім продовжувати грудне вигодовування в додачу до прикорму до року і надалі, орієнтуючись на ваші бажання

послуги консультанта з грудного вигодовування
Послуги консультанта з грудного вигодовування

Грудне вигодовування – кращий початок життя для дитини

Грудне молоко – все найкраще для малюків Народження дитини – це завжди велике щастя і водночас величезна  відповідальність та  страх зробити щось не так. І чи не найчастіше питання, яке турбує майбутніх батьків, ще в період, коли малюк живе у животику мами:  « Яке харчування краще?»   Грудне молоко – найкраще, що створила природа, щоб забезпечити малюка всім необхідним для повноцінного

Корисні поради

Біоімпедансометрія у VISE clinic

Біоімпедансометрія або біоімпедансний аналіз – сучасний метод діагностики складу тіла. ЩО ВИЗНАЧАЄ БІОІМПЕДАНСОМЕТРІЯ? Вагу тіла✔️ Вміст жиру в організмі – відсоток жирової тканини в організмі✔️ Вміст води в організмі – кількість рідини в людському організмі у відсотках від загальної ваги✔️ Рівень вісцерального жиру – жир, який оточує життєво важливі органи✔️ Основний обмін речовин (ккал) – обмін речовин за 24 години

Запитання та відповіді

Спортивні гуртки та серце.Чи потрібно обстежитись у кардіолога, якщо немає скарг ?

Дуже часто буває так, що дитина розпочинає тренування без будь-якого медичного обстеження, а на прийом до педіатра чи дитячого кардіолога звертаються тільки на вимогу тренера, або ще гірше тоді, коли у дитини з’являються скарги під час занять спортом. З приходом осені діти повертаються до школи і розпочинають заняття у гуртках, а інколи навіть у кількох. Та перш, ніж залучити дитину

Vodafone
+38 066 563 5430

Kyivstar
+38 067 563 5430

Email
info@vise.com.ua

Адрес
м. Івано-Франківськ, вулиця Сорохтея, 14а

Графік роботи
Понеділок – П’ятниця: 9:00 – 19:00; Субота: 9:00 – 17:00; Неділя – вихідний.

Замовити дзвінок