Наші лікарі

Діти/Дорослі 2
Спеціалісти А-Я
Виберіть напрямок
Знайти спеціалізацію...

Також до нашої команди входять:

Про команду VISE

VISE clinic – це команда високопрофесійних фахівців, які прагнуть дбати про профілактику та якісну діагностику захворювань.

Спеціалісти VISE clinic спеціалізуються на медичній допомозі у більшості сферах медицини, зокрема у таких як педіатрія, гінекологія, терапія, кардіологія, ортопедія, ендокринологія та психіатрія. Наші відомі фахівці прагнуть дотримуватися сучасних медичних стандартів та використовують новітні технології для діагностики та лікування. Ми пропонуємо комплексну допомогу нашим пацієнтам, щоб забезпечити їм найвищу якість медичної послуги та забезпечити їх здоров’я та комфорт.

VISE clinic пропонує багато різноманітних медичних послуг, включаючи діагностику, лікування, профілактику та реабілітацію. Наші лікарі працюють з найсучаснішим обладнанням і використовують найсучасніші методи діагностики та лікування. Ми також надаємо послуги з консультації і допомоги в забезпеченні здорового способу життя. Наша команда висококваліфікованих спеціалістів завжди рада допомогти нашим пацієнтам у будь-якому випадку, щоб забезпечити їм найвищу якість медичної допомоги.

Vodafone
+38 066 563 5430

Kyivstar
+38 067 563 5430

Email
info@vise.com.ua

Адрес
м. Івано-Франківськ, вулиця Сорохтея, 14а

Графік роботи
Понеділок – П’ятниця: 9:00 – 19:00; Субота: 9:00 – 17:00; Неділя – вихідний.

Замовити дзвінок