Послуги для дорослих
Івано-Франківськ

Алерголог

Гінеколог

Дієтолог

Ендокринолог

Імунолог

Кардіолог

Косметолог

Масаж

Невролог

Ортопед-травматолог

Отоларинголог (ЛОР)

Офтальмолог

Психолог

Терапевт

Уролог

Послуги для дорослих дають можливість отримати комплексне медичне обслуговування, яке допоможе в діагностуванні та лікуванні хвороб. Завдяки рутинному огляду Ви зможете запобігти багатьом неприємним наслідкам, пов’язаним з пізньою діагностикою захворювання.

Всі послуги та процедури

Послуги для дорослих

Послуги вузьких спеціалістів для дорослих:

Детальніше:

Спеціалісти ↵

Вартість послуг ↵

Запис на прийом 

 

Послуги для дорослих в медичному центрі надаються відвідувачам у віці від 18 років.

Усі спеціалісти клініки надають високопрофесійну медичну допомогу для профілактики, діагностики та лікування захворювань. Перелік послуг включає не тільки консультації спеціалістів, а й профілактичні огляди (чекапи), вакцинацію, забір аналізів, різні види інструментальної діагностики (наприклад, плантографію, дерматоскопію, ЕКГ, УЗД тощо).

У медичному закладі доступні рекомендації психолога та дієтолога.

Послуги для дорослих дають можливість отримати комплексне медичне обслуговування, яке допоможе в діагностуванні та лікуванні хвороб. Завдяки рутинному огляду Ви зможете запобігти багатьом неприємним наслідкам, пов’язаним з пізньою діагностикою захворювання.

У медичному центрі пропонуються такі послуги для дорослих:

 • Вакцинація. У нашому медичному центрі проводиться вакцинація дорослим згідно українського календаря щеплень, а також доступні усі, зареєстровані в Україні, рекомендовані щеплення. Для зручності усі дані про вакцинацію можна внести в міжнародну карту вакцинації, яка має чинність у інших країнах. У клініці ретельно дотримується холодовий ланцюг доставки вакцин та зберігання в належному температурному режимі. Послуга вакцинації включає спостереження за станом в післявакцинальному періоді.
 • Масаж. При потребі, відвідувачі можуть пройти курс лікувального або профілактичного масажу для покращення функціонування організму.
 • Огляд терапевта чи сімейного лікаря з метою діагностики та лікування захворювань. При потребі лікар використовує додаткові методи діагностики: швидкі тести, лабораторні та інструментальні обстеження.
 • Виклик лікаря терапевта додому (як для профілактичного огляду, так і для діагностики та лікування у випадку захворювання).
 • Он-лайн рекомендації (консультації) для корекції призначеного лікування чи порад щодо догляду, харчування тощо.
 • Консультації або індивідуальні заняття з психологом.
 • Консультації дієтолога та складання індивідуального раціону харчування при різних захворюваннях.
 • Ультразвукове дослідження (УЗД) включає якісну діагностику різних органів на апараті експертного класу
 • Огляд та консультації вузьких спеціалістів для оцінки стану організму, діагностиці захворювань та призначення лікування.

А також:

 • Формування терапевтом/ сімейним лікарем на прийомі пацієнту електронного листка непрацездатності не залежно від наявності декларації.
 • Працюємо зі страховими компаніями (ІНГО, ВУСО, Уніка, Універсальна, Княжа).

 

Усі послуги, надані дорослим у медичному центрі, мають завдання забезпечити якісне медичне обслуговування, всебічну підтримку, що допоможе гарантувати їм підтримку здоров’я.

Vodafone
+38 066 563 5430

Kyivstar
+38 067 563 5430

Email
info@vise.com.ua

Адрес
м. Івано-Франківськ, вулиця Сорохтея, 14а

Графік роботи
Понеділок – П’ятниця: 9:00 – 19:00; Субота: 9:00 – 17:00; Неділя – вихідний.

Замовити дзвінок