Пн – Пт: 9:00 – 19:00; Сб: 9:00 – 17:00

Спеціалісти VISE

Про команду VISE

Медичний центр VISE clinic Івано-Франківськ - Сімейна клініка ВАЙС клінік

VISE clinic – це команда високопрофесійних фахівців, які прагнуть дбати про профілактику та якісну діагностику захворювань.

 

Спеціалісти VISE clinic спеціалізуються на медичній допомозі у більшості сферах медицини, зокрема у таких як педіатрія, гінекологія, терапія, кардіологія, ортопедія, ендокринологія та психіатрія. Наші відомі фахівці прагнуть дотримуватися сучасних медичних стандартів та використовують новітні технології для діагностики та лікування. Ми пропонуємо комплексну допомогу нашим пацієнтам, щоб забезпечити їм найвищу якість медичної послуги та забезпечити їх здоров’я та комфорт.

 

VISE clinic пропонує багато різноманітних медичних послуг, включаючи діагностику, лікування, профілактику та реабілітацію. Наші лікарі працюють з найсучаснішим обладнанням і використовують найсучасніші методи діагностики та лікування. Ми також надаємо послуги з консультації і допомоги в забезпеченні здорового способу життя. Наша команда висококваліфікованих спеціалістів завжди рада допомогти нашим пацієнтам у будь-якому випадку, щоб забезпечити їм найвищу якість медичної допомоги.

Подати запит на прийом

  Запис на онлайн-рекомендацію​

   Виклик лікаря додому

    Відгуки

    Дитяча клініка VISE - Івано-Франківськ (Педіатр, поліклініка ВАЙС)
    4.9
    На основі 185 відгуків
    powered by Google
    Anna PonomarenkoAnna Ponomarenko
    21:03 16 Jun 23
    Не один раз зверталися до різних спеціалістів в цій клініці. Комфортні умови, привітливий персонал. Із задоволенням хочу порекомендувати лікаря УЗД Біленко Наталію Олександрівну. Професіонал своєї справи, уважна, ретельно проводить дослідження та все детально пояснює. Одразу видно, що лікар повністю віддана своїй справі.Окрема подяка нашому улюбленому педіатру Мельникович Христині Дмитрівні. Доброзичлива, чуйна, кваліфікована, уважна до деталей, одразу знайшла підхід до моєї дитини.Також хочу подякувати гінекологу Гнип Ірині Петрівні за професіоналізм. Огляд на вищому рівні, на всі питання, які мене хвилювали, отримала детальну відповідь.
    Anastasiia SemanykAnastasiia Semanyk
    20:40 15 Jun 23
    Були на узд у Біленко Наталії Олександрівни, дуже сподобалося. В перший раз дитина поводилася абсолютно спокійно і обстеження пройшло без будь-яких нервів. Лікар відповіла на всі запитання і все детально пояснила простою мовою, що для мене важливо як для мами.Також для себе пройшла огляд у гінеколога Гнип Ірини Петрівни. Так само все чітко та змістовно.Дуже приємна кліника, з гарним підходом як до дітей так і для дорослих.
    ElenaElena
    09:16 09 Jun 23
    Звертались неодноразово в дану клініку, дуже задоволені спеціалістами. Окрема подяка Пушек Ульяні💙, яка є нашим педіатром. А також за те що не призначає зайвих ліків, коли захворіли на бронхіт, завжди була на зв'язку. Дуже не хотіли приймати антибіотики і в нас був шанс вилікуватися без них, вона нам допомогла. Классно, коли лікар не залякує є діалог та підтримка.Пушек Ульяна чудовий лікар і просто приємна людина💙Рекомендуємо клініку Vise.
    Ольга ЛучинОльга Лучин
    10:35 08 Jun 23
    Можу рекомендувати дану клініку. Зверталися неодноразово всією сім'єю до різних спеціалістів. Цю клініку полюбила через те, що усі лікарі дотримуються принципів доказової медицини, ніколи нічого зайвого не призначають! Професійність на вищому рівні! Отримувала: гарний підхід лікарів особливо до дітей, професійний результат лікування (без антибіотиків), чіткі протоколи лікування, завжди з клініки дзвонять і перепитують який стан у пацієнта.З педіатрів мій син найбільше полюбив Пушек Уляну Іванівну - професіонал своєї справи!
    Клініка на вищому рівні, лікарі медсестри , дівчата які сидять на рецепції просто неймовірні. Зокрема лікар Пушек Уляна Іванівна, зверталася до неї неодноразово за допомогою, завжди компетентна в різних питаннях, дуже подобається її підхід до лікування, нічого зайвого не виписує, лікар дуже уважна, що може не радувати ☺️ Уляна Іванівна багато у чому допомогла дитині , я її дуже за це вдячна, завжди усміхнена і радісна. Людина на своєму місці, такі і мають бути лікарі. А ще дякую за те , що після прийому на другий день, до тебе телефонують і питають про самопочуття дитини , це так приємно. 😍
    Довіряю найдорожче- здоров'я своїх дітей, клініці VISE . Уже на протязі 7 років Віра Богданівна і її помічниці приходить нам на допомогу в любій ситуації, в день і в ночі. Завдяки їй, мої діти не знають що таке стаціонар і антибіотики, біль і страх лікарів. Тепер Віра Богданівна відкрила свою клініку, і ми щиро бажаємо їй і її команді успіху і розвитку, задоволення від вашої безцінної роботи. Не можу не згадати Христину Дмитрівна і медсестричку Анну, ви професіонали, ви щирі, терплячі. Рада що ви у команді VISE. Христина Дмитрівна то взагалі і педіатр і психотерапевт для матусі, дякую за Вашу підтримку у важкі часи. Нажаль поки не знаю всіх, але у клініці дуже привітний персонал, тут подумали про своїх пацієнтів, зробили все щоб було комфортно, красиво, професійно, чітко і цікаво для дітей.
    Це найкраща клініка Франківська,де дісно піклуються про кожну дитину,приділяють увагу індивідуально,не призначають зайвих ліків і дбають про ЗДОРОВ‘Я)Віра Богданівна самий мудрий,розважливий і досвідчений лікар,я довіряю її порадам завжди і мої подруги теж переконалися в її кваліфікації,особливо коли тема стосується бронхіальної астми у дітей.Ще раз дякуємо за теплий прийом,процвітання вашій клініці і багато дитячих усмішок від здорових діток))))❤️
    Evgen RudavskyEvgen Rudavsky
    20:08 05 Nov 21
    Дуже дякуємо клініці і персонально Христині Дмитрівні за допомогу!!! Нам допомогли терміново пізно ввечері і наступного дня рано вранці. По телефону дали консультацію, що можна зробити вдома, а зранку в клініці, дитину оглянули, призначили лікування, поставили метелик і прокапали. Дитині стало краще на очах. Лікар по декілька разів цікавилась станом дитини по телефону, коректувала лікування. Через три дні - дитина здорова і бойова. Ціна мене дуже дуже здивувала , раза в три менше ніж я собі сам нарахував, я кілька разів просив перерахувати, чи немає помилки.Ми для себе відкрили в Франківську клініку, де накінець-то можна приватно прокапати дитину !!! без держ лікарні і ризику підхватити в палаті ще щось і тонну антибіотику. Те що зауважив корисного на майбутнє: можна здати експрес тести і отримати результати тут же. Викликати лікаря додому, чи отримати допомогу онлайн ( наприклад коли дитина на морі). Можна попасти до лікаря екстрено без запису. Дівчата адміністратори просять приходити вчасно, не раніше і не пізніше - як наслідок , скупчень людей немає, можна вільно дихати.
    Була з дитиною на прийомі у Віри Богданівни зі скаргами на місячний кашель. Після обстеження і призначення дитині лікування вдалося побороти кашель. Vise-клініка нового зразка, де дітям комфортно. Тут працює уважний і турботливий персонал. Перед проходженням дитиною УЗД лікар роз‘яснила дитині як все буде відбуватися, тому процес був для дитини не медичною маніпуляцією, а цікавим дослідженням. Щиро рекомендую клініку Vise!
    Юлія СаєвичЮлія Саєвич
    06:12 27 Oct 21
    Ми щиро дякуємо усьому персоналу клініки,які дуже професійно і відповідально надали нам допомогу. Починаючи від УЗД-стки, яка не просто зробила роботу і відправила, а турботливо передала нас лікарю, яка так само слідкувала за нами цілий день.Медсестричка справжній професіонал, не уявляю, як вона знайшла венку в синочка щоб поставити катетер.І медсестра Аня, яка була коло нас і турбувалась.Особлива подяка за ромашковий чай ?)))Дякуємо за професіоналізм та турботу.Тут справжня клініка для дітей і про дітей ❤❤❤Рекомендуємо всім в кого є потреба у дитячих медиках-професіоналах
    js_loader

    Зворотній зв'язок