Хто ми

VISE clinic – це команда високопрофесійних фахівців, які прагнуть дбати про профілактику та якісну діагностику захворювань у дорослих та діток. Спеціалісти клініки керуються міжнародними підходами до лікування. Ми прагнемо надавати комплексні послуги в затишній і привітній атмосфері, підтримувати і навчати батьків. Сприяти зростанню здорової нації!

Ідея створення поліклініки виникла у зв’язку з потребою батьків у облаштуванні закладу, який би нагадував ігровий майданчик з яскравим дитячим дизайном та цікавими іграшками. Клініка, для цілої сім’ї, де дітки проведуть очікування на батьків та отримають допомогу у вигляді гри навіть не помічатимуть лікарських маніпуляцій. Світ де співпереживання та розуміння будуть основним кредо кожного працівника.

Також доступні УЗД діагностика, масаж, аналізи, консультації психолога, косметолога, консультанта з грудного вигодовування, вакцинація та інші послуги, які ми надаємо.

Наше Бачення

Створення медичного закладу з сучасним дизайном та максимально комфортними умовами перебування для дітей, батьків та персоналу. Світ, де сім’я може отримати необхідну допомогу, консультації висококваліфікованих педіатрів, терапевтів та вузьких спеціалістів, які керуються новітніми міжнародними протоколами діагностики та лікування. У нашому закладі, який створений з емпатією та любов’ю до відвідувачів, проходитимуть навчання для батьків та всебічна підтримка.

Наша Місія

Ми допомагаємо дорослим та дітям дбати про здоров’я та його профілактику.

Про Медични йцентр VISE

Я, Віра Сем’янчук, керівник сімейної клініки VISE, працюючи лікарем понад 19 років, велику увагу у своїй роботі приділяю профілактиці захворювань та підтримці батьків. Керуюсь принципом «choose in wisely» (вибирай з розумом) без зайвих обстежень та ліків з користю для дитини. Адже вони наше майбутнє!

Сем’янчук Віра Богданівна

Керівник медичного центру “VISE clinic”

Стежте за нами

Vodafone
+38 066 563 5430

Kyivstar
+38 067 563 5430

Email
info@vise.com.ua

Адрес
м. Івано-Франківськ, вулиця Сорохтея, 14а

Графік роботи
Понеділок – П’ятниця: 9:00 – 19:00; Субота: 9:00 – 17:00; Неділя – вихідний.

Замовити дзвінок