Пн – Пт: 9:00 – 19:00; Сб: 9:00 – 17:00

В Івано-Франківську офіційно відкрито дитячу клініку VISE

Ми відкриті! – В Івано-Франківську офіційно відкрито дитячу клініку VISE clinic!

Друзі! Ми відкриті!

Сучасна, світла та особлива, саме така дитяча клініка тепер є в Івано-Франківську. Тут поєднано сучасне медичне обладнання від світових виробників, лікування за новітньою методикою та міжнародними стандартами і комплексний підхід до кожного маленького пацієнта.

?‍⚕️Керівник центру педіатр, алерголог та імунолог Віра Сем’янчук, переконана, що дитяча клініка має бути такою, де діти зможуть отримати повноцінну допомогу не помічаючи, що вони прийшли в медичний заклад.

«Ми з партнерами робили все для того, щоб тут діти почувалися максимально добре і не боялися. Тільки завдяки тому, що дітки у нас відчуватимуть любов, у них не буде страху. Ми відкриті до співпраці. І не зважаючи на те, що ми приватний заклад, завжди готові до безкоштовного огляду діток з малозабезпечених сімей», – відзначає Віра Сем’янчук.

?У VISE clinic ви зможете не лише пройти профілактичні огляди вузьких спеціалістів, а й отримати необхідні довідки для садочка чи школи. Окрім того, у медичному центрі є послуга виклику педіатра додому та щоденне проведення УЗД-діагностики.

У нашій клініці працюють висококваліфіковані спеціалісти. Зокрема, є педіатр, хірург, травматолог, педіатр-неонатолог, офтальмолог, ендокринолог, інфекціоніст, дієтолог, невролог, консультант з грудного вигодовування та ін. У клініці поєднали сучасне медичне обладнання, лікування за сучасними методиками та особистий підхід до кожного маленького пацієнта.

Позитивна атмосфера та сучасний дизайн клініки покликані зробити так, щоб діти навіть не помічали того, що вони прийшли у медичний заклад!

➡️Чекаємо на вас за адресою місто Івано-Франківськ, вул. Сорохтея 14а (це ближче до вулиці Чорновола та стадіону «Рух»)

➡️Запис на прийом доступний на сайті або за телефонами:

+38 (066) 563 54 30 – Водафон,+38 (067) 563 54 30 – Київстар.+38 (050) 677 28 86 – Viber або WhatsApp⠀

➡️Обирайте зручний час! Працюємо протягом шести днів на тиждень (крім неділі) з 08:30 по 19:00 год.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній зв'язок

+38 067 563 5430
+38 066 563 5430
Viber
info@vise.com.ua
м. Івано-Франківськ, вулиця Сорохтея, 14а