Мельникович Христина Дмитрівна

15-й конгрес Європейського товариства дитячої неврології (EPNS) в м. Прага

Picture of Автор: VISE clinic

Автор: VISE clinic

Cімейна клініка у Івано-Франківську

Поділитися:

Зміст

Впровадження генетики та коннектоміки в лікування дитячих неврологічних захворювань

З 20 по 24 червня 2023 року в м. Прага проходив 15th Congress of the European Paediatric Neurology Society (EPNS). Цей захід зібрав провідних лікарів, науковців і спеціалістів з усього світу, які зацікавлені у розвитку дитячої неврології. Конгрес був організований з метою обговорення найновіших досягнень у галузі дитячої неврології та обміну досвідом між учасниками.

Участь нашої лікарки – дитячого невролога Мельникович Х.Д.

На честь цього значимого заходу, наша лікарка – дитячий невролог Мельникович Христина Дмитрівна прийняла запрошення і взяла активну участь у конгресі. Вона представила свої дослідження і поділилась своїм досвідом з колегами з усього світу. Присутність нашого фахівця була дуже важливою, оскільки вона здобула нові знання, які застосує у своїй практиці, щоб забезпечити кращу медичну допомогу нашим маленьким пацієнтам.

Розмаїтість лекцій та актуальні теми

Конгрес був насичений інформацією, оскільки одночасно проводилось декілька лекцій підряд. Це завжди становить виклик для учасників, адже важко обрати, що послухати, оскільки всі теми були дуже актуальні і цікаві. Проте, учасники знайшли спосіби управляти своїм часом і вибрати ті лекції, які відповідали їхнім потребам і спеціалізації.

Одним з ключових аспектів конгресу було зосередження на генетиці

Для медичної спільноти дитячих неврологів генетика стає все більш важливою галуззю. Від геномних досліджень до коннектоміки, учасники конгресу зосередилися на нових відкриттях у галузі генетики і її впливу на дитячі неврологічні захворювання. Генетичні дослідження допомагають нам зрозуміти основи цих захворювань і розробляти більш ефективні методи лікування та попередження.

Захворювання, пов’язані з генетикою

У ході конгресу було обговорено багато різних захворювань, які мають генетичну складову. Одним з основних питань, що було висвітлено, були епілептичні енцефалопатії. Ці захворювання є складними і вимагають постійного вдосконалення діагностики та лікування. Учасники обговорили різні аспекти епілептичних енцефалопатій, включаючи постковідний синдром, що є одним з найпоширеніших типів епілептичної енцефалопатії.

Постковідний синдром: симптоми та лікування

Постковідний синдром є станом, що виникає після припинення приступу епілепсії. Характеризується рядом симптомів, таких як збудливість, недосипання та порушення пам’яті. Симптоми можуть змінюватися залежно від віку пацієнта та індивідуальних особливостей. Лікування постковідного синдрому включає використання антиепілептичних препаратів, психотерапію та інші підходи, спрямовані на полегшення симптомів та покращення якості життя пацієнта.

Міжнародний обмін досвідом

Одним з головних переваг конгресів є можливість зустрічей та обміну думками з колегами з інших країн. На цьому конгресі зібралися представники з 63 країн, що створило прекрасну можливість для обміну ідеями, ділінням проблемних питань та взаємним навчанням.

Враховуючи різні культурні, національні та професійні контексти, учасники конгресу змогли збагатити свій досвід та поглянути на проблеми дитячої неврології з різних точок зору. Цей обмін ідей сприяє розвитку та вдосконаленню лікувальних підходів і допомагає знайти нові рішення для найважливіших проблем.

Висновки

15th Congress of the European Paediatric Neurology Society (EPNS), що проходив з 20 по 24 червня 2023 року в Празі, був дуже значущим заходом у галузі дитячої неврології. Зібравши провідних лікарів та науковців з усього світу, конгрес став майданчиком для обговорення найновіших досягнень у галузі генетики, коннектоміки та лікування дитячих неврологічних захворювань.

Участь нашої лікарки – дитячого невролога Мельникович Христина Дмитрівна була дуже цінною, оскільки вона набула нових знань, які впровадить у свою практику для поліпшення медичної допомоги нашим маленьким пацієнтам.

Поширені питання

1. Хто може взяти участь у конгресі?

Конгрес відкритий для лікарів, науковців та спеціалістів з усього світу, які цікавляться дитячою неврологією.

2. Які теми обговорюються на конгресі?

На конгресі обговорюються найновіші досягнення в галузі дитячої неврології, зокрема в генетиці, коннектоміці та лікуванні дитячих неврологічних захворювань.

3. Які переваги участі у конгресі?

Участь у конгресі надає можливість ознайомитися з останніми дослідженнями, обмінятися досвідом з колегами з усього світу та покращити свої професійні навички.

4. Чи є можливість представити свої дослідження на конгресі?

Так, учасники можуть представити свої дослідження на конгресі через наукові доповіді або постерні сесії.

5. Коли і де відбудеться наступний конгрес EPNS?

Інформацію про наступний конгрес EPNS можна знайти на офіційному веб-сайті організації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Інші новини

Участь фахівців "VISE clinic" у заході "Клінічні виклики в педіатричній практиці"
Новини

Участь фахівців “VISE clinic” у заході “Клінічні виклики в педіатричній практиці”

Нещодавно відбувся офлайн захід під назвою “Клінічні виклики в педіатричній практиці”, у якому взяли участь відомі лікарі з різних міст та медичних установ. Ми з гордістю повідомляємо, що команда професіоналів з медичного центру “VISE clinic” не лише відвідали цей захід, але й виступили в якості спікерів, поділившись своїм досвідом у педіатричній сфері з іншими учасниками. На заході було представлено ряд

Новини

День Здоров’я та Радості: Святкуємо 2 роки разом з VISE Clinic!

Святкування 2-річчя Медичного Центру VISE Clinic! Друзі ? Запрошуємо вас та ваших малюків на незабутнє святкування 2-річчя нашого медичного центру VISE Clinic! Минуло два роки, сповнені пристрасті до здоров’я і догляду за вами. Ми горді тим, як далеко ми вже пішли, і хочемо відзначити цю подію разом з вами. Запрошуємо вас на 22 серпня о 12:00 до МЦ VISE Clinic

Еластографія Івано-Франківськ
Додаткові послуги

Новинка у VISE clinic – Еластографія

Еластографія – це абсолютно нова технологія візуалізації м’яких тканин на основі відмінностей їх щільності. За своєю суттю цей метод дуже схожий на ультразвукові дослідження, проте він дає лікареві інформацію про щільність тканини, що дозволяє на самих ранніх стадіях виявляти багато утворень, у тому числі і злоякісні пухлин. Чи потрібна підготовка до процедури? Що можна обстежити за допомогою еластографії у медичному

Корисні поради

Біоімпедансометрія у VISE clinic

Біоімпедансометрія або біоімпедансний аналіз – сучасний метод діагностики складу тіла. ЩО ВИЗНАЧАЄ БІОІМПЕДАНСОМЕТРІЯ? Вагу тіла✔️ Вміст жиру в організмі – відсоток жирової тканини в організмі✔️ Вміст води в організмі – кількість рідини в людському організмі у відсотках від загальної ваги✔️ Рівень вісцерального жиру – жир, який оточує життєво важливі органи✔️ Основний обмін речовин (ккал) – обмін речовин за 24 години

Новини

Безкоштовні огляди для дітей ЗСУ

Вітаємо всіх захисників і захисниць України, які щодня роблять неймовірне та боряться за нашу з вами перемогу ! Хай віра українців оберігає вас від ворожої зброї, а любов до країни не вичерпується навіть у найскладніші миті! Кожен на своєму місці, робить все можливе, щоб наблизити нас до перемоги VISE clinic хоче подарувати БЕЗКОШТОВНИЙ огляд лікарем-педіатром дітям, батьки яких служать в

Новини

З Днем вишиванки!

Українські традиції одні з найкрасивіших у світі! І в наших з вами силах поширювати їх, розповідати про них всьому світові??Бережіть українське, носіть вишиванку!

Vodafone
+38 066 563 5430

Kyivstar
+38 067 563 5430

Email
info@vise.com.ua

Адрес
м. Івано-Франківськ, вулиця Сорохтея, 14а

Графік роботи
Понеділок – П’ятниця: 9:00 – 19:00; Субота: 9:00 – 17:00; Неділя – вихідний.

Замовити дзвінок