Пн – Пт: 9:00 – 19:00; Сб: 9:00 – 17:00

Мельникович Христина Дмитрівна

15-й конгрес Європейського товариства дитячої неврології (EPNS) в м. Прага

Впровадження генетики та коннектоміки в лікування дитячих неврологічних захворювань

З 20 по 24 червня 2023 року в м. Прага проходив 15th Congress of the European Paediatric Neurology Society (EPNS). Цей захід зібрав провідних лікарів, науковців і спеціалістів з усього світу, які зацікавлені у розвитку дитячої неврології. Конгрес був організований з метою обговорення найновіших досягнень у галузі дитячої неврології та обміну досвідом між учасниками.

Участь нашої лікарки – дитячого невролога Мельникович Х.Д.

На честь цього значимого заходу, наша лікарка – дитячий невролог Мельникович Христина Дмитрівна прийняла запрошення і взяла активну участь у конгресі. Вона представила свої дослідження і поділилась своїм досвідом з колегами з усього світу. Присутність нашого фахівця була дуже важливою, оскільки вона здобула нові знання, які застосує у своїй практиці, щоб забезпечити кращу медичну допомогу нашим маленьким пацієнтам.

Розмаїтість лекцій та актуальні теми

Конгрес був насичений інформацією, оскільки одночасно проводилось декілька лекцій підряд. Це завжди становить виклик для учасників, адже важко обрати, що послухати, оскільки всі теми були дуже актуальні і цікаві. Проте, учасники знайшли спосіби управляти своїм часом і вибрати ті лекції, які відповідали їхнім потребам і спеціалізації.

Одним з ключових аспектів конгресу було зосередження на генетиці

Для медичної спільноти дитячих неврологів генетика стає все більш важливою галуззю. Від геномних досліджень до коннектоміки, учасники конгресу зосередилися на нових відкриттях у галузі генетики і її впливу на дитячі неврологічні захворювання. Генетичні дослідження допомагають нам зрозуміти основи цих захворювань і розробляти більш ефективні методи лікування та попередження.

Захворювання, пов’язані з генетикою

У ході конгресу було обговорено багато різних захворювань, які мають генетичну складову. Одним з основних питань, що було висвітлено, були епілептичні енцефалопатії. Ці захворювання є складними і вимагають постійного вдосконалення діагностики та лікування. Учасники обговорили різні аспекти епілептичних енцефалопатій, включаючи постковідний синдром, що є одним з найпоширеніших типів епілептичної енцефалопатії.

Постковідний синдром: симптоми та лікування

Постковідний синдром є станом, що виникає після припинення приступу епілепсії. Характеризується рядом симптомів, таких як збудливість, недосипання та порушення пам’яті. Симптоми можуть змінюватися залежно від віку пацієнта та індивідуальних особливостей. Лікування постковідного синдрому включає використання антиепілептичних препаратів, психотерапію та інші підходи, спрямовані на полегшення симптомів та покращення якості життя пацієнта.

Міжнародний обмін досвідом

Одним з головних переваг конгресів є можливість зустрічей та обміну думками з колегами з інших країн. На цьому конгресі зібралися представники з 63 країн, що створило прекрасну можливість для обміну ідеями, ділінням проблемних питань та взаємним навчанням.

Враховуючи різні культурні, національні та професійні контексти, учасники конгресу змогли збагатити свій досвід та поглянути на проблеми дитячої неврології з різних точок зору. Цей обмін ідей сприяє розвитку та вдосконаленню лікувальних підходів і допомагає знайти нові рішення для найважливіших проблем.

Висновки

15th Congress of the European Paediatric Neurology Society (EPNS), що проходив з 20 по 24 червня 2023 року в Празі, був дуже значущим заходом у галузі дитячої неврології. Зібравши провідних лікарів та науковців з усього світу, конгрес став майданчиком для обговорення найновіших досягнень у галузі генетики, коннектоміки та лікування дитячих неврологічних захворювань.

Участь нашої лікарки – дитячого невролога Мельникович Христина Дмитрівна була дуже цінною, оскільки вона набула нових знань, які впровадить у свою практику для поліпшення медичної допомоги нашим маленьким пацієнтам.

Поширені питання

1. Хто може взяти участь у конгресі?

Конгрес відкритий для лікарів, науковців та спеціалістів з усього світу, які цікавляться дитячою неврологією.

2. Які теми обговорюються на конгресі?

На конгресі обговорюються найновіші досягнення в галузі дитячої неврології, зокрема в генетиці, коннектоміці та лікуванні дитячих неврологічних захворювань.

3. Які переваги участі у конгресі?

Участь у конгресі надає можливість ознайомитися з останніми дослідженнями, обмінятися досвідом з колегами з усього світу та покращити свої професійні навички.

4. Чи є можливість представити свої дослідження на конгресі?

Так, учасники можуть представити свої дослідження на конгресі через наукові доповіді або постерні сесії.

5. Коли і де відбудеться наступний конгрес EPNS?

Інформацію про наступний конгрес EPNS можна знайти на офіційному веб-сайті організації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній зв'язок

+38 067 563 5430
+38 066 563 5430
Viber
info@vise.com.ua
м. Івано-Франківськ, вулиця Сорохтея, 14а