Вакцинація у Vise clinic

Вакцинація у медичному центрі VISE clinic

У клініці Vise вакцинацію можуть проводити із знеболюючим кремом ЕМЛА та бджілкою Buzzy, яка допомагає уникнути негативних емоцій та полегшує процес вакцинації у маленьких пацієнтів. Вона має крильця з холодовим ефектом, а сама вібрує.
Прикладаючи таку іграшку до місця ін`єкції, цей процес буде не тільки менш болючим (бо холод і вібрація відволікають дитину, діючи на рецептори шкіри), а й перетворить маніпуляцію у гру.

Вакцинація щороку рятує 2-3 мільйони людей у всьому світі від небезпечних захворювань та запобігає 1,5 мільйонам летальних випадків від інфекційних хвороб!

В Україні Календар профілактичних щеплень передбачає вакцинацію проти 10 захворювань. Також є рекомендовані щеплення, що не входять в обов‘язковий перелік, але захищають від не менш небезпечних захворювань.

Вакцинація VISE clinic


Вакцинація проводиться, тільки вакцинами, які зареєстровані в Україні!

Чекаємо на Вас за адресою:

місто Івано-Франківськ,вул.Сорохтея 14а.

📲Запис на прийом доступний за телефонами:
+38 (066) 563 54 30 -Водафон;
+38 (067) 563 54 30 -Київстар;
+38 (050) 677 28 86 – Viber або WatsApp

Пишіть нам на пошту: info@vise.com.ua

Місця ін‘єкції?

Для дом’язових ін‘єкцій: -до 3-х років - передньо-бокова ділянка стегна; -старше 3-х років - дельтоподібний м‘яз.

Для підшкірних ін‘єкцій (проти кору, краснухи, паротиту та вітряної віспи) вводиться переважно в передпліччя або стегно та залежить від підшкірної клітковини дитини.

Чи потрібно здавати ЗАК перед вакцинацією?

-Ні, потрібен тільки огляд педіатра.

Перелік основних рекомендованих вакцин

Менінгококова інфекція:

Менактра:  для дітей віком від 9 місяців до 23 місяців – вводять дві дози з інтервалом не менше 3 місяці. Для дітей старше 2 років – одна доза.

Німенрикс: діти від 6 тижнів до 6 місяців 2 дози з інтервалом 1 місяць+ бустерна доза на другому році життя; діти від 6 до 12 місяців – 2 дози, друга після 12 місяців, але не раніше, ніж за 2 місяці від першої; діти старше 1 року – одна доза.

Пневмококова інфекція:

Синфлорикс: для дітей від 6 тижнів  до  6 місяців – 3 дози (2,4,6 місяців)+бустерна доза на другому році життя; діти віком 7-11 місяців – 2 дози з інтервалом не менше 1 місяця+ бустерна доза на другому році життя; діти віком 12 місяців – 5 років – дві дози з інтервалом не менше 2 місяці;

Превенар: для дітей від 6 тижнів до 6 місяців – з дози (2,4,6 місяців) )+бустерна доза на другому році життя; діти віком 7-11 місяців – 2 дози з інтервалом не менше 1 місяця+ бустерна доза на другому році життя; для дітей віком від 12 до 23 місяців – 2 дози з інтервалом не менше 2 місяці; для дітей від 2 років і старше – 1 доза;

Папіломавірусна інфекція:

Церварикс: дітям від 9 до 14 років – дві дози, друга вводиться в період між  5 та 13 місяцями після 1 дози; для дітей віком від 15 років і старше – 3 дози – друга доза вводиться в проміжку між 1 та 25, місяцями після 1 дози, третя доза вводиться в період між 5 та 12 місяцями від першої дози.

Гардасил: для дітей від 9 до 13 років – дві дози з інтервалом не менше 6 місяців; для дітей старших 14 років – три дози: другу дозу через місяць після першої, третю не раніше, ніж через 3 місяці після другої дози.

Гепатит А:

Хаврикс: для дітей від 1 року до 18 років – дві дози, другу дозу слід вводити між 6 і 12 місяцями після першої дози.

Гепатит А+В:

Твінрикс: для дітей від 1 року до 15 років: потрібно дві дози – друга доза в проміжку між 6 та 12 місяцями після введення першої дози. Для дорослих та підлітків від 16 років потрібно три дози – друга доза вводиться через 1 місяць після першої, третя через 6 місяців після першої дози.

Вітряна віспа:

Варілрикс: для дітей від 9 місяців – дві дози з інтервалом не менше 6 тижнів;

Ротавірусна інфекція:

Ротарикс: для дітей від 6 тижнів до 24 тижнів – дві дози, друга не раніше, ніж через 4 тижні після першої, але не пізніше 24 тижня;

Пластир після вакцинації Vise clinic

Запис на вакцинацію

    Зворотній зв'язок